škola
studium
aktivity
studenti
menuButton searchButton
mainpic
Kontakty
Pedagogický sbor
Třídy
Historie školy
Jak se u nás studuje
Úspěchy našich studentů
Fotogalerie
Školská rada
Výroční zprávy
GDPR
SPGS
Maturita
Učební plány
Dny otevřených dveří
Přijímací zkoušky
Plán práce školy
Předměty
Školní řád
Školní poradenské pracoviště
Zahraniční zájezdy
Sportovní zájezdy
Krátkodobé výjezdy a exkurze
Maturitní ples
Akce školy
DofE
Divadelní klub
Klub deskových her
Školní akademie
Soutěže
Rozvrh
Suplování
Školní jídelna
Zvonění
Školní parlament
Ke stažení

Uskutečněné akce školy

Plánované akce v Kalendáři

 

Akce průběžně doplňujeme... 

 

KVĚTEN 2019

 

27.5. Malé maturity - anglický jazyk ústní část - kvarta E
27. - 31.5. Vodácký kurz Ohře - septimy
27. - 30.5. Cyklistický kurz Pecka - sexty
24.5. Závěr maturitních zkoušek
  Malé maturity - anglický jazyk ústní část - kvarta F
23.5. Zeměpisná přednáška - "Írán - zahalená krása" - sekundy
  Malé maturity - český  jazyk písemná část - kvarty
21.5. Cyklovýlet - 5.F
  Kulturní procházka Prahou zaměřená ma umělecké směry - 6.E
  Malé maturity - matematika - kvarty
20.5. Výlet na bruslích 3.F - Poděbrady, Nymburk
  Malé maturity - anglický jazyk písemná část - kvarty
20.-24.5. Ústní zkoušky společné i profilové části maturit
14.5. POPRASK - Pohár rozhlasu - atletické závody kategorie 4D,3H
  Náhradní termín přijímacích zkoušek (pro všechny obory vzdělávání).
  Seminář DVU - 7.EF, Josef Šíma - NG - Valdštejnská jízdárna
13.5. Náhradní termín přijímacích zkoušek (pro všechny obory vzdělávání).
  Můžeš podnikat - sexty
9.5.   Svět knihy - 4.E, 5.F, 7.F - více ZDE
3.5. Filmové představení - Paterson, Světozor - tercie
  Maturitní zkouška 2019 - didaktický test ČJL
2.5.  Maturitní zkouška 2019 - didaktický test MA, didaktický test AJ

DUBEN 2019

 

30.4. Výživové trendy - fakta a mýty - tercie
  Profilová maturitní zkouška - písemná práce z AJ
29.4. Profilová maturitní zkouška z FJ, písemná práce
25.4. Sociální psychologie, Beseda se Zdenou Filípkovou - více ZDE
  POPRASK - volejbalový turnaj 4D - pražské krajské kolo - krásné 5.-8.místo
24.4. Discussion at American Center - sexty - více info ZDE
23.4. Exkurze do památníku Karla Čapka ve Strži - 1.E - více ZDE
  Divadlo Mana - více ZDE
17.4. Muzeum smyslů - 3.F. 2.F
  Lektorský program "Bohové a hrdinové antických bájí" - 2.E - více ZDE
  Návštěva Hrdličkova muzea – kvarty - více ZDE
  Toulky Žižkovem + badmintonový turnaj - 3.E - více ZDE
  Přijímací zkoušky na osmileté gymnázium
16.4. Muzeum kubismu v domě U Černé Matky Boží - 1.E - více ZDE
  Program "Husitské hnutí a názvy ulic na Žižkově" - 2.E - více ZDE
  Muzeum hlavního města Prahy - "Hravé velikonoce" - 3.E - více ZDE
  Přijímací zkoušky na osmileté gymnázium
16. - 17.4 Zahraniční zájezd do Vídně - septimy, 5.F
15. -17.4. Zahraniční zájezd do Berlína - sexty
15.4. Exkurze do husitského muzea v táboře - 2.E - více ZDE
  Přijímací zkoušky na čtyřleté gymnázium
12.4. Přijímací zkoušky na čtyřleté gymnázium
  Beseda s Pavlem Fišerem - 2.A, 6.EF, 7.EF 
  Náprstkovo muzeum - 1.E - foto + více ZDE
  Vývoj Prahy za vlády Karla IV., expozice - 5.F
  Vlastivědná vycházka - 5.E
11.4. Maturitní zkouška 2019 - písemná práce z AJ
10.4. Maturitní zkouška 2019 - písemná práce z ČJ
9.4. Pilotní projekt Live classes 2.A - více ZDE
5.4. POPRASK- volejbalový turnaj 4CH, výběr 12 studentů ze  3.EF, 4.EF
  Závěrečný test z AJ pro maturanty za 2. pololetí
4.4. POPRASK- volejbalový turnaj 4D, výběr 12 studentek ze 2.E, 3.EF, 4.F - 1.MÍSTO
3.4. Průvodcování po Praze (Nj, Fj) - 2.A
  Focení studentů

 

BŘEZEN 2019

 

29.3.  Exkurze do muzea smyslů - 3.E
28.3. Profitesty - vybraní studenti 6.E
20.3. Krajské kolo zeměpisné olympiády 1.E Bambas P., 2.F Bárta M.
19.3. POPRASK Basketbal chlapci kategorie tercie, kvarta - Pražské kolo (výběr 10 žáků), 7:30 - 14:00.
17.-22.3. Lyžařský kurz Alpy Rakousko - 1.A,5.E,5.F (studenti, kteří se neučastní se učí podle rozvrhu 5.F)
15.3. 4.EF, 3.-5.VH, Jeden svět na školách
14.3. Úniková hra - Fakescape, třídy 5.E, 5.F, 6.E, 7.E Každá třída vždy jen 1 vyuč. hodina. Více ZDE
11.3. Prohlídka poslanecké sněmovny Parlamentu ČR - 7.E-více ZDE
8.3. 7.EF, 4.-6.VH, Jeden svět na školách
6.3. Divadelní klub Činoherní klub "Ujetá ruka"
5.3. Seminář DVU, 8.-9.VH., 7.EF, 8.EF, NG - sbírky umění 19., 20., 21. století.
3.-8.3 Lyžařský kurz sekundy - Benecko v Krkonoších - foto ZDE
1.3. Prohlídka poslanecké sněmovny Parlamentu ČR - 7.F
   

ÚNOR 2019 

27.2. Divadelní klub Národní divadlo "Kytice"
  BOV - osmóza (badatelsky orientovaná výuka) - workshop
22.-24.2. Lyžařský víkend 3.E - foto ZDE
21.2. Geografická přednáška "Tvář východní Evropy" - Tomáš Kubeš - tercie, kvarty
  Geografická přednáška "Kongo" - Tomáš Kubeš - sexty, septimy
  Divadlo v prostorách školy - kvinty
20.2. Den otevřených dveří
  Okresní kolo zeměpisné olympiády
11.-17.2. Jarní prázdniny
8.2. Návštěva Pražského literárního domu "PRAGER LITERATURHAUS" - oktávy - více ZDE.
  Divadlo v Dlouhé - kvarty
4.2. Primární prevence 3.F - dospívání
  Zeměpisná olympiáda školní kolo - všechny kategorie


LEDEN 2019

 

31.1. VYSVĚDČENÍ
  POVÁNOČNÍ KAPR - volejbalový turnaj (tercie, kvarta), přehazovaná (prima, sekunda)-foto a výsledky
30.1. POVÁNOČNÍ KAPR - volejbalový turnaj vyššího stupně
29.1. Školní kolo soutěže v konverzaci v Aj (prima, sekunda)
28.1. Školní kolo soutěže v konverzaci v Aj (1. a 2.ročník))
  POPRASK - pražské finále starších žákyň FLORBAL
  Šachový turnaj - pražský přebor základních a středních škol v šachu - více ZDE
25.1. Školní kolo soutěže v konverzaci v Aj (kvinta,sexta)
24.1. Školní kolo soutěže v konverzaci v Aj (tercie, kvarty)
  Školní kolo soutěže v konverzaci ve Fj
21.1. Přednáška výchovného poradenství "Dospívání" - 3.E
18.1. Přednáška prevence "Kyberšikana" - 3.F, 1.A
17.1.  Třídní schůzky pro 1.ročníky a konzulatční podvečer
17.1. Přednáška prevence "Kyberšikana" - 3.E, 4.F
9.1. Maturitní ples Lucerna

 

PROSINEC 2018

 

20.12. Jan Jakub ryba -  Česká mše vánoční - Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně nám.Jiřího z Poděbrad
  Adventní výjezd Bautzen (Budyšín) a muzeum betlémů - více info ZDE, foto ZDE
19.12. Vánoční akademie + třídní besídky
13.12. Gruzínský den, 8:00 - 19:00  foto ZDE
  4. E, 4.F, 2.A Divadlo Bear, Reduta (představení v AJ, Ch. Dickens: Christmas Carol)
12.12. Slaďárenská kavárna 3.E
  Přednáška ČZU - seminář biologie
  Divadelní představení František blázen, 2.EF, 3.F, 7.F, 8.F 
5.12. Školou prošel Mikuláš - maturanti - foto ZDE
3.-5.12. 6.F - Preventivní program, Kunratice
4.12. POPRASK - Florbalový turnaj - krajské kolo kategorie 3CH
3.12. POPRASK - Středoškolský florbalový turnaj

 

LISTOPAD 2018

 

30.11. 5.E, exkurze - kostel Nejsvětějšího srdce Páně na Jiřího z Poděbrad
  Beseda v AJ. Hostem je americký diplomat Douglas Morrow. Třídy 7.EF, 8.EF
       foto ZDE, více informací ZDE
29.11. POPRASK - florbalový turnaj  kategorie IV.CH
  Školní kolo dějepisné olympiády (tercie, kvarty
28.11. Den otevřených dveří 17:00 - 19:00
  Studentská kavárna 6.F
27.11. POPRASK - florbalový turnaj  kategorie IV.D
  6.E + výběr, Poetické dopoledne
24.11. Schola Pragensis, Kongresové centrum 
23.11. POPRASK - florbalový turnaj  kategorie III.CH
  Schola Pragensis, Kongresové centrum 
22.11. Schola Pragensis, Kongresové centrum 
  Cestopisná přednáška Maroko - kino Světozor - 1.A,2.A,6.F
  POPRASK - florbalový turnaj  kategorie III.D
21.11. Pražský glóbus - geografická soutěž - celoměstské kolo - kategotie C
20.11. Pražský glóbus - geografická soutěž - celoměstské kolo - kategotie B
19.11. Pražský glóbus - geografická soutěž - celoměstské kolo - kategotie A
  Seminář společenské vědy - 7.EF, 8.EF, Exkurze MF DNES/iDNES
  Dějepisný seminář - 7.EF, 8.EF Komentovaná prohlídka Katedrály sv. Víta
  1.E, 2.EF - Where is Andrew McStag? Divadlo The Bear Educational theatre
16.11. POPRASK - basketbalový turnaj  kategorie IV.H
15.11. Volejbalový maraton
14.11. POPRASK - basketbalový turnaj  kategorie IV.D
  4.E - Geologická exkurze - Radotín
  8.E,F Zkušební didaktický test z Aj 
13.11. Třídní schůzky
12.11. 8.EF - Zkušební didaktický test z M (výběr maturitního předmětu)
9.11. 4.E - Dny Kanady
8.11. Ústav makromolekulární chemie AV ČR (Týden vědy a techniky), účast 16 studentů semináře a cvičení z chemie ze 7.EF, 8.EF
  Psychologický seminář (7.EF, 8.EF, celkem 18 studentů) - Divadelní představení I love mamma,  Divadlo ABC
7.11. 7.E - Přednáška a exkurze, Ústav makromolekulární chemie
  6.F - Exkurze a přednášky na ČZU (Týden vědy a techniky)

 

ŘÍJEN 2018

 

24.10. 6.E, 7.EF  - Zeměpisná přednáška Planeta 3000 - Myanmar - divoká cesta do barmské říše
23.10. POPRASK - stolní tenis kategorie III.D
  4.F - Geologicko-ekologická exkurze /Hlubočepy/
22.10. 5.F + 8.EF  - Anglické divadlo PYGMALION, J. B. Shaw
  Zeměpisná soutěž Pražský Globus
16.10. POPRASK - stolní tenis kategorie IV.CH
15.10. 6.E, 5.E - Divadelní představení v německém jazyce “DER TURM”. Projekt Domino - vystoupení herců z norimberského divadla
  POPRASK - Středoškolský fotbalový turnaj
12.10. 8.EF (Literární seminář) Exkurze Werichova vila - muzeum
11.10. POPRASK - stolní tenis kategorie IV.D
  Zájezd do Rakouska "Matthausen -  Linz"
  2.E Dějepisná exkurze - klášter křížovníků - VÍCE ZDE
9.10. 7.EF,8.EF (Seminář Dvu) - Výstava koláží v Galerii PP
3.10. POPRASK - meziškolní turnaj v minifotbale kategorie IV.H - VÍCE ZDE
2.10. POPRASK - meziškolní turnaj v minifotbale kategorie III.H

 

ZÁŘÍ 2018

26.9. POPRASK - Přespolní běh - všechny kategorie
POPRASK Fotbal - turnaj středních škol
24.9. Primární prevence - 4.E (role ve třídě), 5.E (závislosti)
19.9. 7.E, 2.A, 6.E (2 studentky) - exkurze na Karlštejn
18.9. Burza učebnic, učebna 008, 13:30
11.9. Podzimní část maturitních zkoušek
8. - 15.9. Francie - Zájezd do Montpellier - více  ZDE
4. - 7.9. Adaptační kurz prima a 1.ročník - Zbraslavice FOTO - ZDE
31.8. - 12.9. Zájezd do Gruzie - VÍCE - ZDE
3.9. Zahájení školního roku