škola
studium
aktivity
studenti
menuButton searchButton
mainpic
Kontakty
Učitelé
Historie školy
Jak se u nás studuje
Úspěchy našich studentů
Fotogalerie
Školská rada
Výroční zprávy
Rozpočet školy
SPGS
Maturita
Učební plány
Dny otevřených dveří
Přijmací zkoušky
Plán práce školy
Předměty
Školní řád
Školní poradenské pracoviště
Kroužky
Zahraniční zájezdy
Maturitní ples
Akce školy
DofE
Klub deskových her
Rozvrh
Suplování
Školní jídelna
Zvonění
Ke stažení

Tělesná výchova

 

"Tělo nechť každodenní své hýbání má."(Jan Ámos Komenský)

VYUČUJÍCÍ TĚLESNÉ VÝCHOVY NA NAŠEM GYMNÁZIU

              Tomáš Veselý - TV,  Blanka Šídlová - TV - Fr,  Iva Veselá - TV, Jitka Smejkalová - TV - Z

              Olga Pásková - TV - Čj,  Markéta Šimková TV-Nj                                                             

 

 INFORMACE O KURZECH NA STRÁNKÁCH SPORTOVNÍHO KLUBU ŠKOLY

 

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

 

POHÁR PRAŽSKÝCH ŠKOL - Poprask 

Naše škola se pravidelně zúčastňuje sportovních soutěží pořádaných DDM Praha 3 Ulita.

Sportovní soutěže mají postupový charakter, tj. vítězové obvodních kol postupují do pražského finále. 
Soutěže jsou organizovány pro družstva žáků jednotlivých základních škol v příslušných věkových kategoriích.
Účast školních družstev v těchto soutěžích je zahrnuta také do Poháru starosty Hartiga. 
Školy zde získávají body podle umístění v jednotlivých soutěžích a na konci šk. roku v rámci sportovního dne je nejlepším školám předána putovní trofej. Celkové bodování v poháru  je dáno jeho pravidly.

Letošní školní rok opět bodujeme, již jsme získali několik prvních míst!!! Bohužel Ulita zatím nezveřejňuje celkové výsledky. 

KATEGORIE - 3CH - chlapci prima, sekunda; 3D - dívky prima, sekunda; 4CH - chlapci tercie, kvarta;

                       4D - dívky tercie, sekunda

 

PŘESPOLNÍ BĚH - všechny kategorie - 26.9.2017   

 

 

 

 Výsledková listina

 

 

 

MINIFOTBAL - 3CH-5.10.2017        - 4CH-6.10.2017

   

   Výsledková listina

 

 

 

 

 

 

STOLNÍ TENIS  

   

    4D - 11.10.2017      Výsledková listina   

    4CH - 18.10.2017    Výsledkova listina 

    3D - 22.11.2017     

    3CH - 23.11.2017

  

 

 

FLORBAL                         

            


4D - 3.11.2017

3CH - 15.11.2017

4CH - 1.11.2017

3D - 6.12.2017

 

 

BASKETBAL

 

4D - 29.11.2017

4CH - 12.12.2017

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ

 

 

 

 

Letošní rok se třídy prim a sekund zapojí do Olympijského víceboje. 

Sazka Olympijský víceboj vznikl jako společná aktivita Českého olympijského výboru a společnosti Sazka na podporu zdravého životního stylu. Tento jedinečný projekt je určený všem dětem základních škol a odpovídajících stupňů šestiletých nebo osmiletých gymnázií. Cílem je přivést ke sportování co nejvíce dětí, ukázat jim sport jako zábavu a přirozený životní styl.

Naši studenti bojují o OLYMPIJSKÝ ODZNAK. Více informací ZDE

 

 

SPORTOVNÍ AKCE SPORTOVNÍHO KLUBU A KABINETU TV

 

Čtrtek 2.11. - pátek 3.11.2017 - VOLEJBALOVÝ MARATON -vyšší stupeň 

 

 

KURZY SPORTOVNÍHO KLUBU A KABINETU TV

VODÁCKÝ KURZ septimy - květen, červen 2017

CYKLOKURZ PECKA sexty - květen, červen 2017

SPORTOVNÍ KURZ SLOVINSKO tercie  -    více informací  ZDE.

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK 2.E,2.F - BENECKO V KRKONOŠÍCH   25.2. -  2.3.2018  - více info ZDE 

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK KVINTY - Alpy   11. - 16. 3. 2018 (ne – pá) více info ZDE

 

 

ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

ŠKOLNÍ ROK 2013/2014

ŠKOLNÍ ROK 2012/2013