Zapnou grafiku
škola
studium
aktivity
studenti
menuButton searchButton
mainpic
Kontakty
Pedagogický sbor
Kariéra
Veřejné zakázky
Třídy
Historie školy
Jak se u nás studuje
Úspěchy našich studentů
Fotogalerie
Školská rada
Výroční zprávy
GDPR
SPGS
Maturitní zkouška
ŠVP a učební plány
Dny otevřených dveří
Přijímací řízení pro školní rok 2021/2022
Plán práce školy
Předměty
Moodle
Školní řád
Školní poradenské pracoviště
Zájmová činnost
Zahraniční zájezdy
Sportovní zájezdy
Krátkodobé výjezdy a exkurze
Maturitní ples
Akce školy
DofE
OPEN51
Školní akademie
Soutěže a olympiády
Rozvrh
Suplování
Školní jídelna
Zvonění
Školní parlament
Ke stažení

Úspěchy našich studentů

Školní rok 2018/2019

 

Výtvarná výchova

XXII.ročník mezinárodní výtvarné soutěže Bohúňova paleta 2019

Milan Zavřel (4.E) – Kombinovaná technika, Zlaté pásmo – 1místo

Alexandra Klocoková (6.E) - Kombinovaná technika, Bronzové pásmo – 4místo

 

Český jazyk

Olympiáda v českém jazyce:

Marek Nestěra (7.F) - 1. místo – obvodní kolo – kategorie SŠ

                                   - 19. místo – krajské kolo  

 Dora Úlehlová (3.E) - 10.-11. místo – obvodní kolo kategorie ZŠ

Výsledky školních kol olympiády v ČJ, lingvistické olympiády a literární soutěže ZDE.

 

Matematika

Matematická olympiáda:

Adam Polanský (5.E) - 44. místo – úspěšný řešitel – krajské kolo – kategorie C

Maxmilián Tyx (3.F) - 2. místo – obvodní kolo – kategorie Z8

Dora Úlehlová (3.E) – 3.-6. místo – obvodní kolo – kategorie Z8

Tomáš Zhang (2.E) - 3.-5. místo – obvodní kolo – kategorie Z7

Nikol Ondroušková (2.F) - 3.-5. místo – obvodní kolo – kategorie Z7

Petr Bambas (1.E) - 2. místo – obvodní kolo – kategorie Z6

Lucie Fibírová (1.E) - 4. místo – obvodní kolo – kategorie Z6

 

Pythagoriáda:

Truong Thuy Linh (3.F) - 3.-6. místo – obvodní kolo - 8. ročník

Ondřej Struhala (2.F) – 1.-2. místo – obvodní kolo - 7. ročník

Zbyněk Boček (2.E) - 3.-8. místo – obvodní kolo - 7. ročník

Benjamín Sýkora (1.E) - 3. místo – obvodní kolo - 6. ročník

Lucie Fibírová (1.E) – 4.-6. místo – obvodní kolo - 6. ročník

 

Cizí jazyky

Anglický jazyk:

Phuong Linh Nguyen (2.F) - 1.místo – obvodní kolo – kategorie I.B

Jan Hendrych (3.E) - 2. místo – obvodní kolo – kategorie II.B

Dominik Vrábel (3.F) - 4. místo – obvodní kolo – kategorie II.B

Thu Thao Nguyen (7.F) – 1.místo – odvodní kolo – kategorie III.A

                                          - 7.místo - krajské kolo

Martin Hauser (7.F) - 3.místo – odvodní kolo – kategorie III.A

 

Francouzský jazyk:

Klára Novotná - 9. místo - krajské kolo - kategorie ZŠ A1

 

Německý jazyk:

Emily Hofler (3.F)  - 1. místo – obvodní kolo – kategorie II.B

Vojtěch Bartoška (4.F) – 4.místo – obvodní kolo – kategorie II.B

Marek Jánský (6.E) - 1. místo – obvodní kolo – kategorie III. A

                                  - 11.místo – krajské kolo

Jan Vacek (6.E) - 2. místo – obvodní kolo – kategorie III. A

Marek Nestěra (7.F) – 3.-4. místo – obvodní kolo – kategorie III. A

 

Přírodovědné předměty

Fyzika:

Natálie Raková (4.E) - 2. místo – obvodní kolo – Fyzikální olympiáda – kategorie E

Maxmilián Tyx (3.F) - 1. místo – obvodní kolo – Fyzikální olympiáda – kategorie F

 

Biologie:

Kryštof Matějů (1.E) - 3. místo – obvodní kolo – Biologická olympiáda – kategorie D

 

Chemie:

Natálie Raková (4.E) - 6. místo – obvodní kolo – Chemická olympiáda – kategorie D

Marek Nestěra (7.F) – 12.místo – krajské kolo – Chemická olympiáda – kategorie B

 

Zeměpis:

Matěj Bárta (2.F) - 1. místo – obvodní kolo – Zeměpisná olympiáda – kategorie ZŠ B

                                 8.místo – krajské kolo

Zbyněk Boček (2.E) - 3. místo – obvodní kolo – Zeměpisná olympiáda – kategorie ZŠ B

Petr Bambas (1.E) - 2. místo – obvodní kolo – Zeměpisná olympiáda – kategorie ZŠ A

Lucie Fibírová (1.E) - 4. místo – obvodní kolo – Zeměpisná olympiáda – kategorie ZŠ A

 

Matěj Bárta (2.F) - 6. místo – celopražské kolo – Pražský glóbus – kategorie B

 

Dějepis:

Adam Prokop (3.E) - 4. místo – obvodní kolo – Dějepisná olympiáda – kategorie ZŠ B

Ema Pršalová (3.E) - 5.místo – obvodní kolo – Dějepisná olympiáda – kategorie ZŠ B

Matyáš Paulíny (3.E) - 6.místo – obvodní kolo – Dějepisná olympiáda – kategorie ZŠ B

 

Sportovní úspěchy

Pohár pražských škol POPRASK - okresní kolo Praha 3

Kategorie 3D (prima, sekunda dívky), 3CH (prima, sekunda chlapci), 4D (tercie, kvarta dívky),4CH (tercie, kvarta chlapci)

Uvádíme zde poze medailové umístění, ostatní výsledky  ZDE.

Přespolní běh - 3CH - 2.místo, 4CH - 2.místo

Minifotbal - 3CH - 1.místo 

Stolní tenis - 3D - 2.místo, 3CH - 2.místo, 4D - 2.místo, 4CH - 3.místo

Basketbal - 4D - 2.místo, 4CH - 1.místo (krajské kolo - 4.místo ve skupině)

Florbal - 3D - 2.místo, 3Ch - 1.místo (krajské kolo - 5.místo ve skupině), 4D - 1.místo (krajské kolo celkově 6.místo)

Volejbal - 4D - 1.místo (krajské kolo 5.-8.místo), 4CH - 2.místo

Přehazovaná - 3D - 2.místo

Atletika - 4CH - 3.místo

 

Podrobnější výsledky naleznete pro nižší stupeň většinou ZDE.    Pro vyšší stupeň krajská kola ZDE.                                          

 

---------------------------------------------------------------

Školní rok 2017/2018

Český jazyk

Olympiáda v českém jazyce:

Marek Nestěra - 1. místo - obvodní kolo

                         - 11. místo - krajské kolo - kategorie SŠ

Ondřej Burkert - 1. místo - obvodní kolo

                         - 10. místo - krajské kolo - kategorie ZŠ

Matematika

Matematická olympiáda:

Tomáš Medřický - 28. místo - úspěšný řešitel - krajské kolo - kategorie A

Ondřej Burkert - 4. místo - obvodní kolo - kategorie Z9

Natálie Raková - 1. místo - obvodní kolo - kategorie Z8

Max Tyx - 3. místo - obvodní kolo - kategorie Z7

Pythagoriáda:

Jan Hendrych - 3. místo - obvodní kolo - 7. ročník

Cizí jazyky

Anglický jazyk:

Nguyen Thu Thao - 1. místo - obvodní kolo

                                - 4. místo - krajské kolo - kategorie SŠ III. A

Viktorie Šilhánková - 7. místo - krajské kolo - kategorie ZŠ II. C

 

Kategorie I.B - obvodní kolo

1. místo Jiří Janoušek 2.F.

2. místo Filip Novák -  1.F

 

Kategorie II.B. - obvodní kolo

4. místo - Anna Luisa Polanská

 

Německý jazyk:

Marek Jánský - 2. místo - obvodní kolo - kategorie III. A

Bunděva Diana - 3. místo - obvodní kolo - kategorie II. B

Francouzský jazyk:

Viktor Šejdl - 11. místo - krajské kolo - kategorie B2

Přírodovědné předměty

Chemie:

František Mestek - 2. místo - obvodní kolo

                             - 19. místo - krajské kolo - Chemická olympiáda - kategorie D

Marek Nestěra - 28. místo - úspěšný řešitel - krajské kolo - Chemická olympiáda - kategorie C                                                                                                               

Zeměpis:

Ondřej Burkert - 1. místo - obvodní kolo

                         - 10. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C

Adam Prokop - 3. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ B

Matěj Bárta - 2. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ A

Ondřej Burkert - 1. místo - krajské kolo

                           - 7. místo - celostátní finále - Eurorebus - Soutěž jednotlivců - kategorie ZŠ 02

Matěj Bárta - 12. místo - celopražské kolo - Pražský Glóbus - kategorie A

Ondřej Burkert - 11. místo - celopražské kolo - Pražský Glóbus - kategorie B

Dějepis

Ondřej Burkert - 1. místo - obvodní kolo

                         - 17. místo - krajské kolo - Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ

_____________________________________________________________________________________________________________________

Školní rok 2016/2017

Český jazyk

Olympiáda v českém jazyce:

Vojtěch Úlehla - 1. místo - obvodní kolo

                           - 2. místo - krajské kolo  

                           - 15. místo - celostátní kolo - kategorie SŠ

Dominika Novotná - 1. místo - obvodní kolo

                               - 23. místo - krajské kolo- kategorie ZŠ

Matematika

Matematická olympiáda:

Matěj Zvoníček - 24. místo - úspěšný řešitel - krajské kolo - kategorie C

Kamil Houdek - 3. místo - obvodní kolo - kategorie Z9

Ondřej Burkert - 3. místo - obvodní kolo - kategorie Z8

Maxmilian Tyx - 1. místo - obvodní kolo - kategorie Z6

Pythagoriáda:

Ondřej Burkert - 3. místo - obvodní kolo - 8. ročník

Pavel Maršálek - 3. místo - obvodní kolo - 8. ročník

Matěj Čermák - 3. místo - obvodní kolo - 6. ročník

Jan Hendrych - 3. místo - obvodní kolo - 6. ročník

Cizí jazyky

Anglický jazyk:

Václav Kořán - 3. místo - obvodní kolo - kategorie I.B

Tereza Matoušková - 3. místo - obvodní kolo - kategorie II.B

Francouzský jazyk:

Martina Stenzlová - 5. místo - krajské kolo - kategorie ZŠ A1

Německý jazyk:

Matyáš Novák - 1. místo - obvodní kolo - kategorie SŠ III.A

Jan Vacek - 1. místo - obvodní kolo - kategorie G II. B

Přírodovědné předměty

Fyzika:

Jan Vacek - 1. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie E

Adéla Kulhavá - 3. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie F

Natálie Raková - 1. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie G

Filip Do - 3. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie G

Biologie:

Viktor Šejdl - 21. místo - krajské kolo - Biologická olympiáda - kategorie B

Chemie:

Karolína Mocová - 3. místo - obvodní kolo - Chemická olympiáda - kategorie D

Zeměpis:

Vojtěch Úlehla - 1. místo - obvodní kolo

                           - 5. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D

Ondřej Burkert - 1. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C

Jaroslav Hadrava - 3. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ B

Adam Prokop - 3. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ A

Ondřej Burkert - 6. místo - celostátní finále - Eurorebus - Soutěž jednotlivců - kategorie ZŠ 02

Ondřej Burkert - 21. místo - celopražské kolo - Pražský glóbus - kategorie B

________________________________________________________________________________________________________________________

Školní rok 2015/2016

Matematika

Matematická olympiáda:

Tomáš Medřický - 23. místo - krajské kolo - kategorie B

Matyáš Novák - 28. místo - krajské kolo - kategorie B

Petr Novotný- 3.-4. místo - obvodní kolo - kategorie Z6

Ondřej Burkert - 3. místo - obvodní kolo - kategorie Z7

Kamil Houdek - 1.-4. místo - obvodní kolo - kategorie Z8

Štěpán Konšel - 1.-4. místo - obvodní kolo - kategorie Z8

Pythagoriáda:

Vojtěch Vejšický - 2. místo - obvodní kolo - 6. ročník

Jaroslav Hadrava - 3. místo - obvodní kolo - 6. ročník

Ondřej Burkert - 1. místo - obvodní kolo - 7. ročník

Pavel Maršálek - 3. místo - obvodní kolo - 7. ročník

Logická olympiáda:

Ondřej Burkert - 22. místo - krajské kolo - kategorie B

Cizí jazyky

Anglický jazyk:

Vojtěch Šejdl - 3. místo - obvodní kolo - kategorie III.A

Nguyen Thu Trang - 1. místo - obvodní kolo - kategorie I.B

Lukáš Veselý - 2. místo - obvodní kolo - kategorie I.B

Jakub Bernášek - 2. místo - obvodní kolo - kategorie II.B

Francouzský jazyk:

Katerina Lagazzi - 4. místo - krajské kolo - kategorie ZŠ A1

Vojtěch Úlehla - 13. místo - krajské kolo - kategorie B2

Německý jazyk:

Marek Jánský - 2. místo - obvodní kolo - kategorie II.B

Přírodovědné předměty

Fyzika:

Karolína Mocová - 1.-2. místo- obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie F

Matyáš Meisner - 1.-2. místo- obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie F

Zeměpis:

Václav Kořán - 2. místo - obvodní kolo

                       - 7. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ A

Klára Babíčková - 3. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ A

Ondřej Burkert - 1. místo - obvodní kolo

                            - 3. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ B

František Mestek - 2. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ B

Leonard Zucconi - 3. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C

Vojtěch Úlehla - 2. místo - obvodní kolo

                         - 13. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D

Ondřej Burkert - 3. místo - celostátní finále - Eurorebus - Soutěž jednotlivců -

                               kategorie ZŠ 01 a účast na E.ON Expedici EUROREBUS 2016

Ondřej Burkert - 2. místo - celopražské kolo - Pražský glóbus - kategorie A

Dějepis

Leonard Zucconi - 3. místo -obvodní kolo - Dějepisná olympiáda

________________________________________________________________________________________________________________________

Školní rok 2014/2015

Český jazyk

Olympiáda v českém jazyce:

Vojtěch Úlehla - 1. místo - obvodní kolo

                          - 4. místo - krajské kolo

                          - 5. místo - celostátní kolo - kategorie SŠ

Matematika

Matematická olympiáda:

Alexej Sitchuk - 1. místo - obvodní kolo

                         - 21. místo - krajské kolo - kategorie Z9

Lumír Blažek - 2.-3. místo - obvodní kolo - kategorie Z7

Eduard Janoušek - 2. místo - obvodní kolo - kategorie Z6

Ondřej Burkert - 3.-6. místo - obvodní kolo - kategorie Z6

Pythagoriáda:

Ondřej Burkert - 1.-2. místo - obvodní kolo - 6. ročník

Marie Dubová - 2.-4. místo - obvodní kolo - 6. ročník

Kamil Houdek - 3. místo - obvodní kolo - 7. ročník

Logická olympiáda:

Ondřej Burkert - postup do krajského kola - kategorie B

Cizí jazyky

Anglický jazyk:

Ivet Bui Kim Yen - 1. místo - obvodní kolo

                              - 7. místo - krajské kolo - kategorie G II.B

Le Hai Thao - 2. místo - obvodní kolo - kategorie III.A

Přírodovědné předměty

Fyzika:

David Otta - 1. místo - obvodní kolo

                    - 4. místo - krajské kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie E

Zeměpis:

Jan Malecha - 1. místo - obvodní kolo

                     - 9. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie D

Vojtěch Úlehla - 3. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda -kategorie D

František Mestek - 1. místo obvodní kolo

                            - 14. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie A

Alena Koščová - 2. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie B

Markéta Staňková - 2. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie C

Ondřej Burkert - 2. místo - krajské kolo - Eurorebus - Soutěž jednotlivců - kategorie ZŠ 01

Dějepis

Markéta Staňková - 3. místo - obvodní kolo - Dějepisná olympiáda

Jiné

Bobřík informatiky:

Kamil Houdek - 1. místo - ústřední kolo - kategorie Benjamin - 6.- 7. ročník

________________________________________________________________________________________________________________________

Školní rok 2013/2014

Český jazyk

Olympiáda v českém jazyce:

Veronika Růžičková - 24. místo - krajské kolo - kategorie SŠ

Česká lingvistická olympiáda:

Denisa Geislerová - 34. místo - celostátní kolo

Matematika

Matematická olympiáda:

Kamil Houdek - 2. místo - obvodní kolo - kategorie Z6

Alexej Sitchuk - 1. místo - obvodní kolo - kategorie Z8

Pythagoriáda:

Kamil Houdek - 3. místo - obvodní kolo - 6. ročník

Cizí jazyky

Francouzský jazyk:

Vojtěch Šejdl - 5. místo - krajské kolo - kategorie ZŠ A1

Anglický jazyk:

Thao Le Hai - 8. místo - krajské kolo - kategorie III.B

Nguyen Thu Thao Nikola - 1. místo - obvodní kolo - kategorie I.A

Lada Součková - 1. místo - obvodní kolo - kategorie II.B

Markéta Šimáně - 3. místo - obvodní kolo - kategorie II.B

Přírodovědné předměty

Fyzika:

Klára Hauserová - 2. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie E

Petr Mráz - 3. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie E

David Otta - 2. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie F

Petr Zahurančík - 3. místo - obvodní kolo - Fyzikální olympiáda - kategorie G

Zeměpis:

Jakub Čadek - 2. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie A

Filip Ševčík - 3. místo - obvodní kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie B

Jan Mandík - 12. místo - krajské kolo - Zeměpisná olympiáda - kategorie D

Dějepis

Helena Habigerová - 2. místo - obvodní kolo

                                - 20. místo - krajské kolo - Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ

________________________________________________________________________________________________________________________

Vyhlášení vítězů soutěží a olympiád