Zapnou grafiku
škola
studium
aktivity
uchazeči
menuButton searchButton
mainpic
Kontakty
Školní jídelna
Školní parlament
Pedagogický sbor
Kariéra
Veřejné zakázky
Povinně zveřejňované informace
Třídy
Historie školy
Jak se u nás studuje
Úspěchy našich studentů
Fotogalerie
Školská rada
Výroční zprávy
GDPR
SPGS
Ke stažení
Suplování
Rozvrh
Zvonění
Formální úpravy prací
Maturitní zkouška
ŠVP a učební plány
Harmonogram školního roku
Předměty
Moodle
Školní řád
Školní poradenské pracoviště
Harmonogram školního roku
Zájmová činnost
Zahraniční zájezdy
Doučování žáků škol
Sportovní a adaptační kurzy
Krátkodobé výjezdy a exkurze
Maturitní ples
Akce školy
DofE
ICT a digitální výuka
OPEN51
Školní akademie
Soutěže a olympiády
Dny otevřených dveří
Přijímací řízení
Představení školy

Uskutečněné akce školy

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Plánované akce v UDÁLOSTECH na hlavní stránce

ČERVEN 2022 

27. - 29.6.  Třídní akce a výlety
24.6. Návštěvnické centrum ČNB - inflace - 6.F
23.6. Pedagogická rada za II. pololetí školního roku
22.6. Exkurze Stanice přírodovědců - 6.E – více ZDE
21.6.  Streetballový turnaj středních škol – chlapci vyšší stupeň
  Seminář DVU – návštěva NG – KLÁŠTER SV. ANEŽKY
  Třídní schůzky pro rodiče budoucích prvních ročníků a prim
13.6. Simulace jednání Evropského parlamentu – více ZDE
  Závěrečná konference projektu OPEN 51 - ZDE
  Návštěva Poslanecké sněmovny 6.F – ZDE
12. - 17.6.  Poznávací zájezd do Jižní Anglie - 4.E, 5.F, 6.E, 6.F – více ZDE
11.6. Druhá akce Turistického klubu Solvayovy lomy - ZDE
4- - 11.6.  Jazykově-poznávací zájezd do jižního Walesu - 5.E, 1.A - více ZDE
6.6. Beachvolejbal dívky SŠ
30.5. - 3.6. Vodácký kurz 7.E,7.F,3.A – více ZDE
30.5. - 3.6. Cyklistický kurz 6.E, 6.F, 2.A – více ZDE
29.5. - 3.6. Zájezd do Slovinska 3.E, 3.F – více ZDE

KVĚTEN 2022 

27.5.  Slavnostní předávání maturitního vysvědčení v aule školy - více ZDE
25.5. ZS I. - V rámci programu Den pro školu přednáška RNDr. Jakuba Jelena, Ph.D., z katedry geografie, (Geografické informační systémy) - více ZDE
23.5. Představení literární skupiny “Pražští Němci” 3.A- více ZDE
19.5.  Zeměpisně-matematické dopoledne výuky v přírodě - 5.E,1.A - 2.- 6.VH 
16. - 18. 5. Třídenní sportovní výlet 5.F - více foto ZDE
  Malé maturity 4.E
16. - 20.5.  Ústní maturitní zkoušky - více  ZDE
10. - 12.5. JADERNÁ MATURITA-návštěva jaderné elektrárny Temelín - třídenní exkurze - vybraní studenti - více ZDE
5.5. POPRASK - Volejbal dívky sekunda, tercie, kvarta - krajské kolo
  POPRASK - Pohár rozhlasu atletika (prima, sekunda-dívky; tercie, kvarta-chlapci)
4.5. ZS1 - “Spanilé jízdy katedry geografie PF UK” - představení možnosti studia (jeho průběh, tipy, rady...) a uplatnění studia geografie na příkladu  PřF UK  - v době semináře
  Didaktické testy Ma rozšiřující, Fj, Nj
3.5.  POPRASK - Pohár rozhlasu atletika(prima, sekunda-chlapci; tercie, kvarta-dívky)
  POPRASK - Volejbal chlapci  tercie, kvarta - krajské kolo
  Didaktické testy z Čj
2.5. Návštěva Národního muzea - výstava Zázraky evoluce - 6.F cvičení z biologie
  Didaktické testy M, Aj

 

DUBEN 2022 

29.4. Poslední zvonění maturanti
27.4. Maturitní ples - Lucerna, od 19h
25.4. Maturanti: Uzavření klasifikace a docházky za 2. pololetí šk. r. do 14:00, žáci 8.E, 8.F, 4.A
22.4. Třídní schůzky a konzultace
  Obvodní kolo biologické olympiády - prima, sekunda
20.4. Ředitelské volno - žáci
  Přijímací zkoušky do maturitních oborů - 8. leté obory
19.4.  Ředitelské volno - žáci
  Přijímací zkoušky do maturitních oborů - 8. leté obory
13.4. Profilová: Písemná práce z FJ/NJ (9:00-10:10 - 4.E, 8.E, 8.F
  Přijímací zkoušky do maturitních oborů - 4. leté obory, 2. termín
  Třídní akce - více informací a fotek ZDE
12.4. Profilová: Písemná práce z AJ (9:00 - 10:30)- 4.E, 8.E, 8.F
  Přijímací zkoušky do maturitních oborů - 4. leté obory, 1. termín
  Třídní akce - více informací a fotek ZDE
11.4. Profilová: Písemná práce z ČJ (9:00 - 11:20) - 4.E, 8.E, 8.F
  Třídní akce - více informací a fotek ZDE
9.4. Zahajovací akce Turistického klubu - výstup na horu Říp - více ZDE
7.4. POPRASK - volejbal chlapci tercie, kvarta - ZDE
6.4. POPRASK - volejbal dívky tercie, kvarta - ZDE

BŘEZEN 2022 

31.3.  Simulace jednání obvodního zastupitelstva Prahy 3 - vybraní studenti 6.E (Hanušová,Zavadil, Prokop), 7.E (Švenda, Kořán, Zavřel), 2.A (Guttenberg, Konopásek, Lukeš), 6.F (Hofler
30.3.  Krajské kolo zeměpisné olympiády - výsledky ZDE
28.3. PRAGER LITERATUREHAUS - exkurze s výukovým programem “Pražští Němci” - 7.E, F - více ZDE
  Krajské kolo biologické olympiády
20. - 25.3. 2022 Lyžařský kurz Rakousko (kvinty, 1.ročník, septimy, 3.ročník)- více ZDE
  Zeměpisně-jazyková procházka Prahou (5.E,F,1.A - kdo nejede na LVK)
  Výstava Hry a hlavolamy (Muzeum iluzivního umění) - 1.-3.VH -6.E
  Regionální kolo lingvistické olympiády (Burkert, Seidlová)
23.3. 8.E - Seminář efektivního učení
22.3. Divadelní klub - Švandovo divadlo - představení Cyrano z Bergeracu více ZDE
21.3. Simulace legislativního procesu - Poslanecká sněmovna - 6.E více ZDE
  Návštěva galerie Nevan Contempo - výstava Martin Zet: Věšák Zet - 62.a  5.VH VÍCE zde
18.3. Matematická soutěž Klokan
15.3. Návštěva galerie Nevan Contempo - výstava Martin Zet: Věšák Zet - 6.E  4.VH - VÍCE zde
  Exkurze na Ministerstvo zahraničních věcí - Černínský palác - EkS
7. - 11.3. JARNÍ PRÁZDNINY
4.3. Akce na podporu Ukrajiny více ZDE
3.3. Akce na podporu Ukrajiny více ZDE
  Návštěva galerie Nevan Contempo - výstava Martin Zet: Věšák Zet - 6.F 5.VH VÍCE zde
  Malířský kroužek pro zájemce ze strany studentů 16-18h, uč. 101
  Konverzační soutěž francouzský jazyk 2.E,F 3,4.V

 

ÚNOR 2022 

28.2. Program v rámci prevence “Právní vědomí” 6.E, 2.A
25.2. POPRASK - stolní tenis dívky nižší stupeň
23.2. Zeměpisná olympiáda okresní kolo, uč. 205, 2.-5.VH
18.2. Pangea - matematická soutěž PRIMA
17.2. Biologická ol. kat. B, 5.EF, 6.EF, 2.A 1.A. 1.-4.(5) VH
 

Olympiáda z anglického jazyka - obvodní kolo - Praha 3 kategorie II.B, III.A

  Olympiáda Český jazyk I., 3.E,F, 4.E  5.,6.VH
16.2. Chemická olympiáda kategorii D
15.2.  Olympiáda z anglického jazyka - obvodní kolo - Praha 3 kategorie I.B
14.2. BiO kat. A, účastní se celý seminář biologie 7.EF+3.A + J. Königsmarková z 8.E,
10.2. Francouzská konverzační soutěž napříč ročníky, 2.-.7 VH, 2. VH = uč. 109 a 110, 3.-7. VH
  Chemická olympiáda - tercie, kvarty, 1.-4.VH
9.2.

Olympiáda český jazyk  - II. kategorie, 5. - 6. VH 

8.2. Divadelní představení “Teror” Vršovické divadlo Mana - seminář z psychologie, od 19h
  POPRASK - florbalový turnaj středních škol - vyšší stupeň dívky
7.2. Biologická olympiáda kat. A, účastní se celý Sem. biologie 7.EF+3.A + J. Königsmarková z 8.E. Učebna 007. Proběhla v době semináře, tj. 1. a 2. VH.
4.2.   Lyžařský kurz 2.E, 2.F - VÍCE ZDE
  Pololetní prázdniny
3.2.  Lyžařský kurz 2.E, 2.F - VÍCE ZDE
2.2. POPRASK - turnaj středních škol basketbal finále chlapci vyšší stupeň
   Lyžařský kurz 2.E, 2.F - VÍCE ZDE
1.2.  Lyžařský kurz 2.E, 2.F - VÍCE ZDE

LEDEN 2022 

31.1. NJ - KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ  2.- 4.VH - vyšší gymnázium
  Dějepis - školní kolo - nižší gymnázium
   Lyžařský kurz 2.E, 2.F - VÍCE ZDE
30.1. - 4.2. Lyžařský kurz 2.E, 2.F - VÍCE ZDE
28.1. Nj - konverzační soutěž - nižší gymnázium
  Dějepisná olympiáda - vyšší gymnázium
27.1. AJ - konverzační soutěž - tercie a kvarta + vítězové z vyššího gymnázia - VÝSLEDKY
26.1. AJ - konverzační soutěž - prima + sekunda - VÝSLEDKY
  Matematická olympiáda- kategorie Z9 - okresní kolo
  Ekonomická olympiáda
  Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus (septimy, oktávy, 3.A, 4.A)
25.1. Matematická olympiáda - školní kolo B,C
  Zeměpisná olympiáda - domácí online školní kolo - VÝSLEDKY
24.1. AJ - konverzační soutěž-kvinta,sexta,septima + 1.-3.ročník - VÝSLEDKY
13.1. Třídní schůzky pro 1.E, 1.F a 1.A + konzultace s učiteli(18:00)

 

PROSINEC 2021 Zvony, Vánoce, Cesmína, Dekorace

 22.12.   TŘÍDNÍ VÁNOČNÍ AKCE
 17.12.    POPRASK Florbal - vyšší gymnázium
 16.12.   Oktávy, 4.A, 3.A Divadelní představení “Vyhnání Gerty Snirch”
 13.12.    POPRASK Florbal IV. CH. - výběr tercie, kvarty chlapci
 8.12.    Pythagoriáda OK -  vyšší stupeň
    Zeměpisný seminář I. - Projekt “Tvorba map v ArcGIS ONLINE - výuková přednáška
 7.12.   DIVADELNÍ KLUB Divadlo na Vinohradech - Pygmalion (kvarta)
    Pythagoriáda OK -  nižší stupeň
 6.12.   Projekt OPEN 51 - beseda Cizinec v jiné kultuře - ZDE
    Školou prošel Mikuláš - ZDE
    POPRASK Florbal IV. D. - výběr tercie, kvarty dívky
 2.12.   Prevence “Naše třída” 2.F,E
    POPRASK Basketbal IV. CH. výběr tercie, kvarty chlapci
 1.12.   Potravinová sbírka (organizuje 8.E) víceZDE

LISTOPAD 2021

 30.11.   Potravinová sbírka (organizuje 8.E) - více ZDE
 26.11.   Matematická soutěž MASO
    Pythagoriáda - nižší stupeň
 25.11.   8.E,F  Kinopříběh s přednáškou “Odsunuté děti” (německý projekt Paměť národa),
    Dějepisný seminář II.  - přednáška “Ruské revoluce” - Dr.Jan Bureš (MUP)
    Den otevřených dveří 16:30 až 19:00 - více ZDE
 24.11.   5.E Exkurze do mapových sbírek PřF UK, 8.,9.VH
 23.11.   POPRASK - turnaj SŠ dívky vyšší stupeň
 22.11.   POPRASK Florbal III. CH. výběr prima, sekunda chlapci
 19.11.   ZS II. Exkurze na Dny geografie na PřF UK - 4.5.6.VH
 15.11.    POPRASK Florbal III. D. - výběr prima, sekunda dívky
    POPRASK Středoškolský florbal
 12.11.    Lingvistická olympiáda, 1.,2.VH
 11.11.    Dějepisný seminář II.  - přednáška “Ruské revoluce” - Dr.Jan Bureš (MUP)
 5.11.   8.E  - 4.,5.,6.VH - Divadelní představení Mistr a Markétka - M.Bulgakov
    Seminář sociologie a religionistika -  návštěva kostela Nejsvětějšího Srdce Páně - v době semináře
 4.11.   ChS 1,2 - Exkurze v ÚOCHB AV ČR v rámci Týdne vědy a techniky 2021
    Pražský globus - zeměpisná soutěž
 2.11.   6.F -  Exkurze do Poslanecká sněmovny
    7.F - Interaktivní divadlo "ERIKA MANN UND PFEFFERMÜHLE" (německý divadelní festival)
 1.11.   2.A - Edukativní představení - Lidská práva
    4.E - Edukativní představení - Tolerance k odlišným kulturám

ŘÍJEN 2021

 26.10.   2.A Exkurze do Poslanecká sněmovny
    Seminář z chemie Cesta do hlubin studia chemie - PřF UK
  25.10.    4.E -  “Bankéři do škol” přednáška “Kyberbezpečnost” - VÍCE
  21.10.   2.A  “Bankéři do škol” přednáška  Finanční gramotnost - VÍCE
  20.10.   3.E,F “Bankéři do škol” přednáška “Kyberbezpečnost” - VÍCE
  19.10.   POPRASK Stolní tenis IV. CH. - chlapci tercie, kvarta
  18.10.   Přednáška „Dlouhodobá strategie zahraniční politiky ČR“ - účast žáků seminářů Politologie a média I. a Ekonomický seminář
  13.10.   Přírodovědný klokan, výběr studentů
  12.10.   6.F  Exkurze “Hledání baroka”,Schwarzenberský palác, Praha 1
    Divadelní klub - od 19. 00, Divadlo ABC - Romeo a Julie
  11.10.   1.A přednáška “Jak učit”
   7.10.   6.E, 6.F “Bankéři do škol” přednáška  Finanční gramotnost VÍCE
    ChS 1,2  - Exkurze FJFI ČVUT jaderný reaktor
    POPRASK - Minifotbal chlapci prima, sekunda
  5.10.   8.E,F,4.A  Projekt “YouToo” - proč je důležité jít k volbám 
  4.10.   BiS Exkurze - Hrdličkovo muzeum člověka

 

ZÁŘÍ 2021

 

  30.9.   POPRASK - přespolní běh - nižší gymnázium
  24.9.   Právo k lidem, určeno pro 7.EF, 3.A, 8.EF, 4.A, aula, více ZDE
  23.9.   Třídní schůzky pro rodiče žáků všech tříd (vyjma 1.E, 1.F a 1.A), 18:00
     Procházka Prahou - Vyšehrad - VÍCE ZDE
  17.9.   Volejbalový turnaj středních škol - dívky vyšší stupeň
  16.9.   Třídní schůzky pro rodiče žáků 1.E, 1.F a 1.A, 18:00
  14.9.   Seminář DVU - návštěva Muzea českého kubismu
  14.9.   Debata s disidentem z Hongkongu panem Simonem Chengem - aula, 8.E,8.F,4.A 
  9. - 10. 9.   Projektová výuka IT - 1.F
  8. 9.    Festival vědy - 1.A
   7. - 8. 9.   Projektová výuka IT - 1.E
   6. 9.    Ústní maturitní zkoušky - podzimní termín
   6. 9.    Přivítání žáků 1.E, 1.F a 1.A v aule, 9:45 - foto ZDE
   1. - 3. 9.    Adaptační kurz tříd 1.E, 1.F - více ZDE, foto ZDE
   1. - 3. 9.    Adaptační kurz tříd 1.A

 

ARCHIV: 2020/2021

ARCHIV: 2019/2020

ARCHIV:  2018/2019