Zapnou grafiku
škola
studium
aktivity
uchazeči
menuButton searchButton
mainpic
Kontakty
Školní jídelna
Školní parlament
Pedagogický sbor
Kariéra
Etická linka
Veřejné zakázky
Povinně zveřejňované informace a projekty
Třídy
Historie školy
Jak se u nás studuje
Úspěchy našich studentů
Fotogalerie
Školská rada
Výroční zprávy
GDPR
SPGS
Ke stažení
Suplování
Rozvrh
Zvonění
Formální úpravy prací
Maturitní zkouška
ŠVP a učební plány
Harmonogram školního roku
Předměty
Moodle
Školní řád
Školní poradenské pracoviště
Harmonogram školního roku
Zájmová činnost
Zahraniční zájezdy
Doučování žáků škol
Sportovní a adaptační kurzy
Maturitní ples
Akce školy
DofE
ICT a digitální výuka
Projekty
Školní akademie
Soutěže a olympiády
Základní informace
Dny otevřených dveří
Přijímací řízení
Představení školy

Školní akademie

 

 

 

 

Každoročně v době předvánoční je na škole pořádána VÁNOČNÍ ŠKOLNÍ AKADEMIE v naší krásné aule. Každá třída vždy přispívá do programu tím, co kdo umí. Nikdy nechybí pěvecká a další hudební čísla, recitace a dramatická vystoupení v mateřštině i cizích jazycích, sportovně-taneční výkony… S podporou a pomocí učitelů studenti vše nacvičí a finální podoba je už jen v jejich režii. Sami učitelé jsou často mile překvapeni, co všechno jejich studenti vlastně umí. Většina studentů dlouho před vystoupením pilně nacvičuje, v hodinách hudební výchovy, ale hlavně ve svém volném čase. 

Děkujeme všem studentům a profesorům, kteří se jakkoli na celé akci podílí. Akademie je díky nim rok od roku pestřejší a propracovanější. Aby tomu tak bylo i v příštích letech: Kdo něco umíte, neostýchejte se a přidejte se k nám!

Letní slavnost na "Slaďárně"

První ročník naší Letní slavnosti se konal v podvečerních a večerních hodinách dne 22.6. 2023. Na programu byly projevy pana ředitele Tomáše Huška a paní předsedkyně SPGS Natálie Kalajdžievové, dále proběhlo předávání triček sportovním hvězdám školy a vyhlášení ankety „Zlatý Ámos Gymnázia Karla Sladkovského“. Za nižší stupeň cenu získal Martin Procházka, za vyšší Tomáš Uher. Mezi jednotlivé části byla vložena hudební čísla hromadnějšího rázu („Řekni, kde ty kytky jsou“ a „Slavíci z Madridu“) i individuální vstupy a jedno komorní seskupení.
Na závěr zahrála kapela našich bývalých studentů RefréMy, což vedlo k ožití tanečního parketu
Celá akce byla organizována Spolkem příznivců Gymnázia Karla Sladkovského, Gymnáziem Karla Sladkovského a Studentským parlamentem, jehož dva zástupci Adam Prokop a Kryštof Bendičák ji velmi zdatně celou moderovali.

Letní slavnost na "Slaďárně"