Zapnou grafiku
škola
studium
aktivity
uchazeči
menuButton searchButton
mainpic
Kontakty
Školní jídelna
Školní parlament
Pedagogický sbor
Kariéra
Veřejné zakázky
Povinně zveřejňované informace
Třídy
Historie školy
Jak se u nás studuje
Úspěchy našich studentů
Fotogalerie
Školská rada
Výroční zprávy
GDPR
SPGS
Ke stažení
Suplování
Rozvrh
Zvonění
Formální úpravy prací
Maturitní zkouška
ŠVP a učební plány
Harmonogram školního roku
Předměty
Moodle
Školní řád
Školní poradenské pracoviště
Harmonogram školního roku
Zájmová činnost
Zahraniční zájezdy
Doučování žáků škol
Sportovní a adaptační kurzy
Krátkodobé výjezdy a exkurze
Maturitní ples
Akce školy
DofE
ICT a digitální výuka
OPEN51
Školní akademie
Soutěže a olympiády
Dny otevřených dveří
Přijímací řízení
Představení školy

Úspěchy našich studentů

Školní rok 2021/2022

 

Průběžné výsledky si zatím můžete prohlédnout ZDE.

Školní rok 2020/2021

Žáci našeho gymnázia se v letošním školních roce zúčastnili pouze těchto soutěží a olympiád ve vybraných předmětech: 

matematika -  matematická olympiáda, Pythagoriáda, biologie – biologická olympiáda, zeměpis – zeměpisná olympiáda, Eurorebus. Ostatní soutěže se vzhledem ke koronavirovým opatřením nekonaly.

 

Úspěchy žáků:

Biologická olympiáda

Lukáš Matějů (2. F) – 1. místo v obvodním kole, 1. místo v krajském kole

Zeměpisná olympiáda

Ondřej Burkert (7. E) – 1. místo v obvodním kole, 4. místo v krajském kole

 

Matematická olympiáda:

Adam Polanský (5.E) - 44. místo – úspěšný řešitel – krajské kolo – kategorie C

Maxmilián Tyx (3.F) - 2. místo – obvodní kolo – kategorie Z8

Dora Úlehlová (3.E) – 3.-6. místo – obvodní kolo – kategorie Z8

Tomáš Zhang (2.E) - 3.-5. místo – obvodní kolo – kategorie Z7

Nikol Ondroušková (2.F) - 3.-5. místo – obvodní kolo – kategorie Z7

Petr Bambas (1.E) - 2. místo – obvodní kolo – kategorie Z6

Lucie Fibírová (1.E) - 4. místo – obvodní kolo – kategorie Z6

 

Pythagoriáda:

Truong Thuy Linh (3.F) - 3.-6. místo – obvodní kolo - 8. ročník

Ondřej Struhala (2.F) – 1.-2. místo – obvodní kolo - 7. ročník

Zbyněk Boček (2.E) - 3.-8. místo – obvodní kolo - 7. ročník

Benjamín Sýkora (1.E) - 3. místo – obvodní kolo - 6. ročník

Lucie Fibírová (1.E) – 4.-6. místo – obvodní kolo - 6. ročník

ARCHIV

 

Vyhlášení vítězů soutěží a olympiád