Zapnou grafiku
škola
studium
aktivity
uchazeči
menuButton searchButton
mainpic
Kontakty
Školní jídelna
Školní parlament
Pedagogický sbor
Kariéra
Veřejné zakázky
Povinně zveřejňované informace
Třídy
Historie školy
Jak se u nás studuje
Úspěchy našich studentů
Fotogalerie
Školská rada
Výroční zprávy
GDPR
SPGS
Ke stažení
Suplování
Rozvrh
Zvonění
Formální úpravy prací
Maturitní zkouška
ŠVP a učební plány
Harmonogram školního roku
Předměty
Moodle
Školní řád
Školní poradenské pracoviště
Harmonogram školního roku
Zájmová činnost
Zahraniční zájezdy
Doučování žáků škol
Sportovní a adaptační kurzy
Krátkodobé výjezdy a exkurze
Maturitní ples
Akce školy
DofE
OPEN51
Školní akademie
Soutěže a olympiády
Dny otevřených dveří
Přijímací řízení
Představení školy

Cyklistický kurz 2022

Pro sexty a druhý ročník je letos naplánovaný cyklokurz v Českém ráji. Termín akce je 30.5.-3.6.2022. Změnili jsme lokalitu a podařilo se sehnat ubytování v pěkném areálu nedaleko obce Drhleny. Ubytovaní budeme v nově zrekonstruovaných srubových chatách. Součástí areálu je plážový volejbal, bazén, pingpong a další sportoviště. Máme zde zajištěny snídaně a večeře. Obědy si platí studenti sami (restaurace, obchod).

Hlavní náplní kurzu jsou celodenní výlety v malých skupinkách po krásách Českého ráje. Náročnost jednotlivých výletů si budou studenti nastavovat sami, protože součástí kurzu je i jejich plánování, orientace na mapě a vedení skupiny.

Doprava je vlakem (případně po domluvě může někdo jet buď tam nebo zpět s učitelem/instruktorem na kolech z Prahy).
Orientační cena kurzu je 3600Kč - zahrnuje dopravu vlakem tam i zpět, ubytování s polopenzí a pedagogický dozor.

Přihlášky (ZDE) prosím posílejte mailem na novotny.mikulas@gykas.cz nebo můžou studenti přinést vyplněné do kabinetu. V obou případech prosím nejpozději do 6.5.
V případě zrušení účasti méně než 14dní před odjezdem je od areálu vyžadováno storno ve výši 50% z ceny ubytování - ta je 1520Kč,tj. 760Kč. V celkové ceně 3500Kč je i stravování, doprava, pedagogický dozor, zdravotník, atd..tam žádné storno poplatky nejsou. Týden až dva před odjezdem bude ještě informační schůzka se studenty, abychom si řekli ke kurzu vše důležité. V případě jakýchkoli dotazů se obracejte prosím na Mikyho Novotného (kolegu), který bude vedoucím kurzu. Bližší informace k odjezdu, co a jak sebou, pošle v dalším mailu, až se bude akce více blížit a též vyvěsíme sem na stránky.

Obr. 1 CLKER-FREE-VECTOR-IMAGES. https://pixabay.com/ [online]. [cit. 28.4.2022]. Dostupný pod licencí Pixabay Licence na WWW: https://pixabay.com/cs/vectors/cyklistika-z%c3%a1vod%c4%9bn%c3%ad-j%c3%adzdn%c3%ad-kolo-312533/